Meryem Can İle Kore Seyahati Anasayfa | KTO TÜRKİYE
İstanbul
TR  |   EN

imagine your korea

img

Meryem Can's Korea Trip
  
 
 
    

Meryem Can Kore'de! Uzun süredir beklenen Meryem'in Kore Seyahati videoları Meryem Can Youtube kanalında yayınlanmaya devam ediyor! Meryem’in Kore geleneksel kıyafeti Hanbok giyerek Kore'nin tarihi saraylarını gezdiği, birbirinden ünlü K-pop idollerinin eğitim aldığı dans stüdyosunda dans eğitimi aldığı, K-pop idol makyajı yaptırdığı, Seul ve Busan’ın güzel ve ilginç mekanlarının tadını çıkardığı rengarenk içerikler Meryem Can Youtube kanalında Aralık 2022'ye kadar sizlerle olacak!
 
Kore'yi Meryem Can ile beraber deneyimlemek için Meryem Can(link) Youtube kanalına abone olup bildirimleri açmayı unutmayın!

   
 
     
 
    

Günlük & Bölgesel Turlar  
       

Uzun tur programlarından hoşlanmıyor ve Kore’ye herhangi bir turdan bağımsız bir şekilde özgürce seyahat etmek istiyor ama gittiğinizde nereleri gezeceğinizi kestiremiyor musunuz? O halde Kore’deki seyahatinize renk katacak bu bağımsız mini bölgesel turlar tam size göre! Meryem Can'ın Kore Gezisi'nin rotalarını da dahil ettiğimiz bu bağımsız tur programları, bir tur programı olmadan bağımsız seyahat ediyorsanız satın alabileceğiniz kısa ve uygun fiyatlı bölgesel turlardan oluşuyor. Haydi bağımsız gezginler için Kore'de bulabileceğiniz en iyi bölgesel tur programları ile Kore'yi birlikte keşfedelim!  

       

 • Tur programları 31 Aralık 2022'ye kadar aşağıdaki indirimli fiyatlarla satın alınabilir.
 • Satın alınan tur programları Mart 2023'ün sonuna kadar kullanılabilir. Bölgesel turlar Şubat 2023'ün sonuna kadar geçerlidir.
 • Tur programları doğrudan e-posta yoluyla Kim'sTravel'dan satın alınmalıdır.
 • Kampanya fiyatları yanda belirtilen tarih aralıklarında değişebilir: Haftasonları, Noel ve Yeni Yıl (23-31 Aralık, 1 Ocak) / Çin yeni yılı (20-25 Ocak)
 • Tur programlarına dahil olmayan, ekstra ücrete tabi hizmetler konusunda bilgi almak için Kim’s Travel ile iletişime geçiniz.
 • Tur programları bölgesel vb. koşullara göre değişiklik gösterebilmektedir.
    
     

Nasıl Satın Alınır?: Lütfen turlar hakkında daha fazla bilgi almak, satın alma ve ödeme işlemleri için aşağıdaki e-posta adresine yalnızca İNGİLİZCE veya KORECE dillerinden birini kullanarak e-posta gönderiniz. Türkçe dilinde hizmet verilememektedir.

   
 

 

KIM’S M&T KOREA E-mail Adresi: tour@kimstravel.com & kims06@kimstravel.com 
  

tour1

Free&Easy Tur Paketi ( Minimum 2 Kişilik )

Kasım 2022- 30 Mart 2023  

Konaklama: Seoul City Center Hotel 
  

 
Paket Fiyatına Dahil Olanlar:

   

 • Çift Kişilik/İki Yataklı Oda (Tek kişilik odalar için ekstra ücret), Havaalanı Transferi (22:00-06:00 arası ulaşım 15 USD ekstra ücrete tabidir), Çarşamba veya Cumartesi Seul Şehir Turu
   

  ※Çarşamba veya Cumartesi Şehir Turu (09:00-18:00): Gyeongbokgung Sarayı (Muhafızların Değiştirilmesi Töreni) – Bukchon Hanok Köyü – Alışveriş – Cheonggyecheon Çayı – HiKR Ground

  

 


Namiadasıvepetitefrancetur

Nami Adası ve Petite France Tur Paketi (En az 2 Kişilik)

Kasım 2022 - Mart 2023 Her Pazartesi & Perşembe
 

 • Popüler K-Drama “Winter Sonata”nın çekim yeri olan muhteşem manzarasıyla ünlü Nami Adası'nı ziyaret
 • My Love From the Star gibi birçok popüler K-Drama ve Reality şovu için çekim yeri olarak kullanılmış Fransız tarzı bir tema parkı olan Petite France’ı ziyeret

  Tur paketlerine rehber, ulaşım ve mekanlara giriş ücretleri dahildir.

 

 


Namiadasıvepetitefrancetur

DMZ Tur Paketi (En az 2 Kişilik)

Kasım 2022- 30 Mart 2023 Her Salı
 

 • DMZ (Kore Tarafsız Bölgesi-Kuzey Kore ve Güney Kore Sınırı) Ziyareti
 • Kuzey ve Güney Kore’nin tarihine şahitlik edebileceğiniz Kore Savaş Anıtı ziyareti
   

  Tur paketlerine rehber, ulaşım ve mekanlara giriş ücretleri dahildir. 

 

   

 

 

 


Namiadasıvepetitefrancetur

Everland Tur Paketi (En az 2 Kişilik)

Kasım 2022- 30 Mart 2023 Her Cuma ve Pazar
  

  • Her yaş için Kore'nin en büyük ve mükemmel eğlence parkı olan Everland Eğlence Parkı'nı ziyaret.
  • Everland’in benzersiz tema parklardan (Küresel fuar, Amerikan Macerası, Magic Land, Avrupa Macerası ve Zootopia) oluşan çok büyük bir eğlence parkı olması, onu Kore'de mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri yapmaktadır.

    

  • Tur paketlerine rehber, ulaşım ve mekanlara giriş ücretleri dahildir.


     

   

   

   Bölgesel Turlar (Şubat 2023’e kadar geçerli)


  Namiadasıvepetitefrancetur

  7 Gece 8 Gün Seoul (5 Gece) -Busan (2 Gece) Tur Paketi
   
  Ekim 2022 - Şubat 2023

   
  Havaalanı transferi (Incheon) - Nami Adası – Petite France – Everland Eğlence Parkı – Gyeongbok Sarayı & National Folk Museum – Bukchon Hanok Köyü – Ginseng Center- Kozmetik/Alışveriş – Insadong Antique Shop Alley - Cheonggyecheong (Cheonggye Çayı) – KTX Hızlı tren ile Gyeongju’ya transfer  Seokguram Grotto – Bulguksa Tapınağı – Tumuli Park – Chumsungsungdae – Haedongyonggungsa Tapınağı – Dalmaigi Yolu – BIFF Square – Gamcheon Culture Village – International Market – Seul’e dönüş – Serbest zaman – Havaalanı Transferi (Incheon
    

    Tur fiyatına dahil olan hizmetler: Konaklama, tur ve rehber, ulaşım, mekanlara giriş ücretleri

     

   

   

  Namiadasıvepetitefrancetur

  7 Gece 8 Gün Seoul (5 Gece) -Yeosu (2 Gece) Tur Paketi
   
  Ekim 2022 - Şubat 2023

   
  Havaalanı transferi (Incheon) - Nami Adası – Petite France – Everland Eğlence Parkı – Gyeongbok Sarayı – Bukchon Hanok Köyü – Ginseng Center- Kozmetik/Alışveriş – Cheonggyecheong (Cheonggye Çayı) – KTX Hızlı tren ile Suncheon’a transfer – Suncheonman International Garden – Suncheonman Wetland – Nakaneupsung – Yeosu’ya Transfer – Odongdo Adası – Dolsan Köprüsü – Yeosu Teleferik Deneyimi – Hyanilam – Seul’e dönüş ve havaalanı transferi (Incheon)

   

      

   Tur fiyatına dahil olan hizmetler: Konaklama, tur ve rehber, ulaşım, mekanlara giriş ücretleri