Kore'yi Keşfedin | KTO TÜRKİYE Anasayfa | KTO TÜRKİYE
İstanbul
TR  |   EN

imagine your korea

img
Tongyeong

Tongyeong

Tongyeong, Gyeongsangnam-do şehrinin güney kıyısında bulunan ve Goseong Peninsula’nın güneyinde yer alan bir şehirdir. Şehir boyunca deniz bir belirir bir kaybolur. Öyledir ki şehirde yolculuk ederken denize yaklaştığınızı umduğunuz anda deniz gözlerinizde belirir, ardından yine kaybolur. Sahil yolu boyunca keyifli bir sürüş yapabilir veya huzurlu balıkçı kasabası manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Pocheon

Pocheon

Pocheon, Seul’e yalnızca 2 saat uzaklıkta yer alan sakin bir şehirdir. Doğal cennet içinde, sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız, şehrin ekolojik cazibesi sizi programınızdan saptıracak kadar güzeldir.

Danyang

Danyang

Danyang, Seul’un otobüsle sadece iki buçuk saat güneyindedir ve her mevsim için harikadır. Buradaki sarı, kırmızı ve mor sonbahar yapraklarıyla inanılmaz güzel olacak çünkü yapraklar belirli mevsimde renklerini değiştirecek!

Chuncheon

Chuncheon

Bazen şehrin kalabalığından olabildiğince hızlı uzaklaşıp tazelenmeniz gerekir. İhtiyacınız olan bu tazeliğin adresi Chuncheon! Seul’un doğusunda, araba ile bir saat mesafede olan ve yapılabilecek birçok aktivitenin yanı sıra doğal güzelliklerle de dolu bir destinasyon.