Anasayfa | KTO TÜRKİYE
İstanbul
TR  |   EN

imagine your korea

img

3.⁠ ⁠Ankara Kore Film Festivali

Kore Kültür Merkezi tarafından Kore Turizm Organizasyonu ile birlikte düzenlenen Ankara Kore Film Festivali, film tutkunları ve sanat severleri bir araya getiriyor. Sizleri 9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalimize bekliyoruz.


Film Gösterimleri Programı:


1. 9 Mayıs 2024 Perşembe


  • 19:00 – Crescendo: Müzikle ilgili bir hikayeyi anlatan bu filmde, başarılı bir piyanistin hayatındaki dönüm noktaları ve mücadeleleri izleyiciyle buluşuyor.


2. 10 Mayıs 2024 Cuma


  • 19:00 – Broker: Bir ajanın tehlikeli görevlerle dolu dünyasına odaklanan bu film, gerilim dolu sahneleriyle izleyiciyi etkileyici bir maceraya sürüklüyor.3. 11 Mayıs 2024 Cumartesi


  • 13:00 - Alienoid 1: Bilim kurgu türündeki bu filmler, uzayda geçen sürükleyici bir hikaye sunuyor. Yabancı varlıklarla dolu bir dünyada insanların yaşadığı mücadeleler ve keşifler izleyiciyi farklı bir dünyaya taşıyor.    16:00 - Alienoid 24. 12 Mayıs 2024 Pazar


  • 13:00 - Zombie Ekspresi (Train to Busan): Zombi kıyametinin yaşandığı bir dünyada, hayatta kalmaya çalışan insanların mücadelesini konu alan bu film, gerilim ve heyecan dolu anlarla dolu.


  • 16:00 - Yarımada (Train to Busan 2):İlk filmin devamı niteliğinde olan bu film, zombi istilası altındaki bir dünyada insanların mücadelesini sürdürdüğü yeni bir hikaye sunuyor.Tüm filmler Türkçe altyazılıdır.


Yer: Ankara CEPA AVM Paribu Cineverse


Etkinlik Detayları: Festivalimizde 6 farklı Kore filmi gösterilecek ve Kore Turizm Organizasyonu ile Kore Kültür Merkezi tanıtım masaları yer alacak.


Ayrıca Kore Turizm Organizasyonu standında VisitKoreaYear Etkinliğimize katılabilirsiniz.


Kore Film Festivali boyunca her bir film seansında etkinliğimize katılan ilk 20 kişiye sürpriz hediyeler vereceğiz.

Ayrıca, depremzedeler için faaliyetler fotoğrafları sergilenecektir. Daha fazla bilgi için ilerleyen zamanlarda ek duyurular yapılacaktır.


Danışma: Kore Kültür Merkezi Telefon: 0312 468 3050 E-posta: korefilmfestilvali@gmail.com

Gösterimler halka açık ve ücretsiz olmakla birlikte, kapasite sınırlıdır.